Liam Lawson geniet bij Racing Bulls: "Deze auto voelt zeker anders aan"
Uitgegeven door Bart • 4 april 2025 12:35
De geplaagde en teruggezette Liam Lawson eindigde in de tweede training in Japan in zijn Racing Bulls voor beide auto's van Red Bull. Het was een chaotische sessie en slechts een trainingsdag, maar het begin mag er zijn voor de Nieuw-Zeelander. Na afloop gaf Lawson aan dat de VCARB 02 beter te besturen is dan de Red Bull RB21.

Foto: Red Bull Content Pool
"Het was een goede dag", zegt Lawson op de website van de F1. "Het is fijn om weer op Suzuka te rijden. Dit is een coole track en met de aanpassingen is de eerste sector zelfs nog iets sneller. Het voelt alsof je hoofd eraf wordt getrokken. Al met al was het een goede dag, maar natuurlijk is morgen een stuk belangrijker."
Lawson gaf aan dat de VCARB 02 goed aanvoelt. "Het voelt zeker anders dan de RB21. Misschien verwacht niet iedereen dat, maar het geeft zeker een ander gevoel om in die auto te rijden. De window is erg goed op dit moment. De auto is al het hele seizoen snel, dus hopelijk kunnen we dat morgen herhalen."
Na het terugzetten van Red Bull naar Racing Bulls kreeg Lawson een warm onthaal bij het team en van teambaas Laurent Mekies. "Iedereen was heel, heel positief. Na vorige week belde Laurent me meteen op en zei de dingen die ik wilde horen. Daarna heb ik iedereen in de fabriek weer gezien en natuurlijk de mensen hier in de paddock in Japan. Ik heb veel tijd met dit team doorgebracht en ken veel mensen. Dan is mooi als je zo terug welkom wordt geheten. Hopelijk kunnen we goede races gaan rijden dit jaar."